Systemy na wygraną w Lotto

Alexas_Fotos / Pixabay

Zastanawiasz się czy w grach Lotto potrzeba więcej szczęścia, czy rozumu? Słyszałeś o osobach wypełniających kupony liczbami, na które składają się ważne daty z ich życia. Są ludzie którzy zaznaczają liczy metodą “na chybił trafił”, a jeszcze inni szukają systemu, aby zgarnąć upragnione miliony. Jaki jest więc sposób na dużą wygraną?

Na stronie internetowej Lotto mamy dostęp do statystyk wygranych i wyników. Możemy sprawdzić między innymi jakie liczby padały najczęściej w ostatnich dniach, lub w okresie, który nas najbardziej interesuje. Tą metodą na wygrywanie kieruje się wielu z graczy. Na przykład statystyki multi multi mówią jasno, że od początku bieżącego roku, na sto czterdzieści trzy losowania liczba pięćdziesiąt trzy wystąpiła, aż czterdzieści dziewięć razy. Zakładam więc, że duża część osób przy kolejnych losowaniach zasugeruje się tymi statystykami i skreśli liczbę pięćdziesiąt trzy. Czy dzięki dostępnym statystykom, którymi możemy się kierować zbliżymy się do wygranej?

Metod używanych przez graczy jest na prawdę wiele. Nie wiem jednak, czy można opracować swój własny system tak, aby znaleźć się na liście zwycięzców, którzy zgarnęli największe kwoty. Warto jednak próbować swoich sił w szukaniu tych szczęśliwych liczb, a sposób by sprawdzać statystyki multi multi może nam znacząco pomóc w osiągnięciu celu.